Dystrybucja adresowych materiałów reklamowych pozwala naszym klientom  na zorganizowanie skutecznej formy kampanii marketingowej.

Przesyłki reklamowe- przesyłki zawierające wyłącznie materiał reklamowy, marketingowy lub promocyjny, wysyłane jednorazowo do co najmniej kilkudziesięciu adresatów, z identyczną zawartością i identyczną treścią, różniące się jedynie danymi identyfikacyjnymi adresata niezmieniającymi treści przekazywanej informacji

Deklarowany termin doręczenia: do 4 dni roboczych po dniu nadania

 

 

 

 

    Rabaty do 50%
      w zależności od ilości i rodzaju nadawanych przesyłek

 

      Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży

 

 

Korespondencja zostanie doręczona za pośrednictwem oddawczej skrzynki pocztowej lub bezpośrednio do rąk Adresata bądź osoby upoważnionej do jej odbioru za Adresata.

Nieobecność Adresata pod wskazanym adresem skutkuje pozostawieniem przez listonosza w widocznym miejscu zawiadomienia o nieudanej próbie doręczenia przesyłki. Awizo zawiera numer przesyłki i adres Punktu Dystrybucyjnego Speedmail, w którym możliwy jest odbiór przesyłki w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty wystawienia zawiadomienia.

Przesyłki kierowane do firm i instytucji dostarcza się w ich siedzibie w godzinach otwarcia lub za pośrednictwem skrzynek na korespondencję.