29.09.2014 | Ponad 81 proc. miast w zasięgu
Speedmail dynamicznie rozwija się w polskich miastach – w naszym zasięgu znalazło się już 81,6 proc. miejscowości powyżej 50 tys. mieszkańców.

06.06.2014 | Targetmail i Listingmail
Speedmail poszerzył ofertę usług marketingu bezpośredniego. Usługi Targetmail i Listingmail są uzupełnieniem oferty marketingu bezpośredniego. Plasują się one pomiędzy bardzo precyzyjnymi i personalizowanymi kampaniami direct mailingowymi a masowymi kampaniami ulotkowymi – wyjaśnia Marek Witczak, członek zarządu Speedmail odpowiedzialny za rozwój usługi.

03.03.2014 | GreenWeb – proste i szybkie nadawanie korespondencji
Speedmail uruchomił nowoczesną platformę do obsługi korespondencji firmowej.Green Web jest aplikacją przeznaczoną dla małych i średnich przedsiębiorstw realizujących przesyłki za pośrednictwem Speedmail.

03.02.2014 | Speedmail obsługuje korespondencję UM w Krakowie
Przez 10 miesięcy 2014 roku Speedmail będzie świadczyć usługi pocztowe dla Urzędu Miasta Krakowa. Speedmail wygrał przetarg na świadczenie usług pocztowych dla Urzędu Miasta Krakowa. W okresie od lutego do października 2014 roku firma dostarczy 250 tys. przesyłek pocztowych zwykłych.

30.08.2013 | Speedmail dołączył do grona Związku Pocztowego (OZPNOP)
Do grona firm zrzeszonych w Ogólnopolskim Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych firm dołączyła firma Speedmail – ogólnopolski operator pocztowy, specjalizujący się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych. Przystąpienie Speedmail do Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych (OZPNOP) pozwoli nam w pełni zaangażować się w rozwój segmentu usług pocztowych w Polsce. Działając w tej branży znamy jej potrzeby i wiemy jak wiele aspektów – zwłaszcza legislacyjnych – wymaga poprawy, by rynek usług pocztowych mógł zasłużyć na miano w pełni konkurencyjnego – mówi Janusz Konopka, prezes spółki Speedmail.
1 2 3 4 5