20.02.2013 | Innowacyjność nagrodzona
Innowacje na rynku pocztowym zainicjowane przez Speedmail docenił portal Cashcom.pl, który przyznał nagrody za rok 2012 dla najlepszych menedżerów i firm, które stawiają na innowacyjność, efektywność i skuteczność w obszarze finansów.

03.01.2013 | Track&Trace – system śledzenia przesyłek
Od stycznia br. wszyscy nasi klienci mają możliwość śledzenia postępów doręczania nadanych przesyłek poprzez stronę internetową pod adresem www.tracking.speedmail.pl. Usługa ta jest nieodpłatna i dotyczy wszystkich kategorii przesyłek nadawanych poprzez Speedmail, również listów zwykłych i przesyłek marketingowych.

12.09.2012 | Media o nas
Krótki przegląd informacji prasowych ilustruje rosnącą pozycję naszej spółki na polskim rynku usług pocztowych. Jak donosi wyborcza.biz: alternatywny operator pocztowy Speedmail planuje w 2013 roku zwiększyć zasięg swoich operacji do 70% z obecnych 50% powierzchni kraju, a liczbę doręczycieli - do 1500 z 500 obecni.

02.07.2012 | PDC - ekskluzywna usługa dla biznesu
Pod nazwą PDC kryje się nowa usługa pocztowa, którą firma Speedmail wprowadziła w odpowiedzi na indywidualne potrzeby wybranych klientów. Professional Delivery of Contracts to usługa polegająca na realizacji pełnego procesu doręczenia dokumentów wymagających uzyskania podpisu adresata wraz z weryfikacją danych personalnych i kompleksową obsługą zwrotu przesyłki.

Obrazek dla aktualno¶ci
09.05.2012 | Nowe miejsca pracy w całej Polsce
Młoda firma, długofalowe plany, wielkie szanse – Speedmail sp. z o.o. to nowy alternatywny operator na rynku usług pocztowych, ale również nieocenione źródło nowych miejsc pracy. Kilkaset osób znajdzie w tym roku zatrudnienie w wielu otwieranych punktach dystrybucyjnych w całym kraju.
1 2 3 4 5