03.03.2014 | GreenWeb – proste i szybkie nadawanie korespondencji
Speedmail uruchomił nowoczesną platformę do obsługi korespondencji firmowej.Green Web jest aplikacją przeznaczoną dla małych i średnich przedsiębiorstw realizujących przesyłki za pośrednictwem Speedmail.

03.02.2014 | Speedmail obsługuje korespondencję UM w Krakowie
Przez 10 miesięcy 2014 roku Speedmail będzie świadczyć usługi pocztowe dla Urzędu Miasta Krakowa. Speedmail wygrał przetarg na świadczenie usług pocztowych dla Urzędu Miasta Krakowa. W okresie od lutego do października 2014 roku firma dostarczy 250 tys. przesyłek pocztowych zwykłych.

30.08.2013 | Speedmail dołączył do grona Związku Pocztowego (OZPNOP)
Do grona firm zrzeszonych w Ogólnopolskim Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych firm dołączyła firma Speedmail – ogólnopolski operator pocztowy, specjalizujący się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych. Przystąpienie Speedmail do Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych (OZPNOP) pozwoli nam w pełni zaangażować się w rozwój segmentu usług pocztowych w Polsce. Działając w tej branży znamy jej potrzeby i wiemy jak wiele aspektów – zwłaszcza legislacyjnych – wymaga poprawy, by rynek usług pocztowych mógł zasłużyć na miano w pełni konkurencyjnego – mówi Janusz Konopka, prezes spółki Speedmail.

20.02.2013 | Innowacyjność nagrodzona
Innowacje na rynku pocztowym zainicjowane przez Speedmail docenił portal Cashcom.pl, który przyznał nagrody za rok 2012 dla najlepszych menedżerów i firm, które stawiają na innowacyjność, efektywność i skuteczność w obszarze finansów.

12.09.2012 | Media o nas
Krótki przegląd informacji prasowych ilustruje rosnącą pozycję naszej spółki na polskim rynku usług pocztowych. Jak donosi wyborcza.biz: alternatywny operator pocztowy Speedmail planuje w 2013 roku zwiększyć zasięg swoich operacji do 70% z obecnych 50% powierzchni kraju, a liczbę doręczycieli - do 1500 z 500 obecni.
1 2 3 4 5 6