30.08.2013 | Speedmail dołączył do grona Związku Pocztowego (OZPNOP)
Do grona firm zrzeszonych w Ogólnopolskim Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych firm dołączyła firma Speedmail – ogólnopolski operator pocztowy, specjalizujący się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych. Przystąpienie Speedmail do Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych (OZPNOP) pozwoli nam w pełni zaangażować się w rozwój segmentu usług pocztowych w Polsce. Działając w tej branży znamy jej potrzeby i wiemy jak wiele aspektów – zwłaszcza legislacyjnych – wymaga poprawy, by rynek usług pocztowych mógł zasłużyć na miano w pełni konkurencyjnego – mówi Janusz Konopka, prezes spółki Speedmail.

20.02.2013 | Innowacyjność nagrodzona
Innowacje na rynku pocztowym zainicjowane przez Speedmail docenił portal Cashcom.pl, który przyznał nagrody za rok 2012 dla najlepszych menedżerów i firm, które stawiają na innowacyjność, efektywność i skuteczność w obszarze finansów.

12.09.2012 | Media o nas
Krótki przegląd informacji prasowych ilustruje rosnącą pozycję naszej spółki na polskim rynku usług pocztowych. Jak donosi wyborcza.biz: alternatywny operator pocztowy Speedmail planuje w 2013 roku zwiększyć zasięg swoich operacji do 70% z obecnych 50% powierzchni kraju, a liczbę doręczycieli - do 1500 z 500 obecni.

02.07.2012 | PDC - ekskluzywna usługa dla biznesu
Pod nazwą PDC kryje się nowa usługa pocztowa, którą firma Speedmail wprowadziła w odpowiedzi na indywidualne potrzeby wybranych klientów. Professional Delivery of Contracts to usługa polegająca na realizacji pełnego procesu doręczenia dokumentów wymagających uzyskania podpisu adresata wraz z weryfikacją danych personalnych i kompleksową obsługą zwrotu przesyłki.

Obrazek dla aktualno¶ci
09.05.2012 | Nowe miejsca pracy w całej Polsce
Młoda firma, długofalowe plany, wielkie szanse – Speedmail sp. z o.o. to nowy alternatywny operator na rynku usług pocztowych, ale również nieocenione źródło nowych miejsc pracy. Kilkaset osób znajdzie w tym roku zatrudnienie w wielu otwieranych punktach dystrybucyjnych w całym kraju.
1 2 3 4 5