02.07.2012 | PDC - ekskluzywna usługa dla biznesu
Pod nazwą PDC kryje się nowa usługa pocztowa, którą firma Speedmail wprowadziła w odpowiedzi na indywidualne potrzeby wybranych klientów. Professional Delivery of Contracts to usługa polegająca na realizacji pełnego procesu doręczenia dokumentów wymagających uzyskania podpisu adresata wraz z weryfikacją danych personalnych i kompleksową obsługą zwrotu przesyłki.

Obrazek dla aktualno¶ci
09.05.2012 | Nowe miejsca pracy w całej Polsce
Młoda firma, długofalowe plany, wielkie szanse – Speedmail sp. z o.o. to nowy alternatywny operator na rynku usług pocztowych, ale również nieocenione źródło nowych miejsc pracy. Kilkaset osób znajdzie w tym roku zatrudnienie w wielu otwieranych punktach dystrybucyjnych w całym kraju.

27.04.2012 | Magiczna 50-tka
Codziennie pracujemy nad rozbudową struktury organizacyjnej, tworząc skrupulatną sieć Partnerów. Każda nowa placówka to kolejne setki, a nawet tysiące odbiorców możliwych do obsłużenia, a naszym celem jest zdobycie zasięgu ogólnopolskiego.

02.04.2012 | W obrębie Polski zachodniej
Po rozszerzeniu struktur organizacyjnych na większe miasta województw śląskiego i wielkopolskiego przyszedł czas na zachód Polski. Wrocław i Szczecin do szeregu naszych struktur dołączyły z początkiem kwietnia br.

12.03.2012 | Jesteśmy w Częstochowie
Marzec to miesiąc, w którym z nowym punktem dystrybucyjnym wkroczyliśmy na tereny Częstochowy. Swoim zasięgiem obejmujemy zatem kolejne miasto Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, a jej mieszkańcy coraz częściej spotykać będą listonoszy w zielonych barwach Speedmail.
1 2 3 4 5 6