24.02.2012 | Sortowanie zorganizowane
W pełni profesjonalną i usystematyzowaną obsługę naszych kontrahentów zapewni nowa sortownia korespondencji. Oficjalne otwarcie nastąpiło w ostatniej dekadzie lutego. Pierwsze wysyłki pokazały, że odpowiednio zaawansowane programy i wykwalifikowany zespół to klucz do sukcesu.

31.01.2012 | Zwiększamy zasięg
W styczniu 2012 roku uruchomiliśmy nasze Punkty Dystrybucyjne w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Lublinie i Poznaniu. Tym samym Speedmail posiada już struktury w większości miast wojewódzkich.Punkty Dystrybucyjne obejmują swoim zasięgiem obszary administracyjne wymienionych miast, a także miejscowości satelitarne. W każdej placówce docelowo znajdzie zatrudnienie kilkudziesięciu listonoszy.

10.01.2012 | Speedmail na Śląsku
Kolejne miejscowości obsługiwane przez Speedmail to Katowice, Chorzów i ŚwiętochłowiceDruga połowa grudnia, tuż przed świętami, to data startu kolejnego Punktu Dystrybucyjnego Speedmail. Mieści się on w Katowicach, przy ulicy Dulęby. Kilkudziesięciu listonoszy, którzy znaleźli zatrudnienie w naszej placówce, doręcza przesyłki na terenie Katowic, Chorzowa i Świętochłowic.

10.10.2011 | Kolejny Punkt Dystrybucyjny Speedmail uruchomiony!
Piotrków Trybunalski to następna miejscowość obsługiwana przez Speedmail W drugim tygodniu października uruchomiliśmy Punkt Dystrybucyjny w Piotrkowie Trybunalskim. Punkt zlokalizowany jest przy ul. Łódzkiej 66. Swoim zasięgiem obsługuje teren Piotrkowa Trybunalskiego.

04.10.2011 | Doręczamy na terenie Łodzi
Z początkiem października uruchomiony został pierwszy Punkt Dystrybucyjny naszej Firmy w Łodzi. Punkt zlokalizowany jest w dogodnym dla klientów miejscu przy ul. Łąkowej 3/5 bud. 7. Nasz placówka obsługuje blisko 140 rejonów doręczeń zlokalizowanych na terenie Łodzi. Stałe zatrudnienie znalazło tu kilkudziesięciu Listonoszy.
1 2 3 4 5 6