Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Prosimy o wybór celu i formy kontaktu:
 

W przypadku skorzystania z formularza kontaktowego informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane, zgodnie z art. art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Szczegółowe informację znajdują się w Klauzuli Informacyjnej (w celu zapoznania się kliknij w link poniżej)

Klauzula Informacyjna

Skorzystanie z formularza kontaktowego oznacza wyrażenie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Speedmail Sp. z o.o. oraz informacji handlowych w zakresie świadczonych usług zgodnie z art. art. 6 ust. 1 pkt a) i b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

W przypadku pytań lub chęci otrzymania dodatkowych informacji, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Formularz