Jesteśmy firmą świadczącą ogólnopolskie usługi pocztowe. Poszukujemy dynamicznych i ambitnych osób, które chciałyby podjąć pracę na stanowisku:

Listonosz

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. KRA/02/2016

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Krakowa poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panem Patrykiem Dumaną pod numerem telefonu 530-739-964.

 

Listonosz

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr ref. BDG/02/2016

Punkt Dystrybucyjny Speedmail na terenie Bydgoszczy poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Kierowniczką Punktu Dystrybucyjnego pod numerem telefonu 783-700-608.

 

Listonosz

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref. GDY/02/2016

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Gdyni poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panem Robertem Dolatą pod numerem telefonu 796-409-490.

 

Listonosz

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref. WRO/02/2016

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Wrocławia poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panem Piotrem Kobylarzem pod numerem telefonu 783-700-493 lub za pośrednictwem e-mail p.kobylarz@speedmail.pl.

 

Listonosz

Miejsce pracy: Ruda Śląska, Bytom

Nr ref. RSB/02/2018

 

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Rudy Śląskiej i Bytomia poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres e-mail bytom@speedmail.pl lub pod numerem telefonu 792-293-000.

Listonosz

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. SOS/02/2016

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Sosnowca poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią Barbarą Piotrowską pod numerem telefonu 883-348-217.

 

Listonosz


Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. LDZ/06/2016

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Łodzi poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panem Jackiem Gronieckim pod numerem telefonu 608-205-127.

 

Listonosz

Miejsce pracy: Zabrze, Gliwice

Nr ref. ZBR/07/2016

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Zabrza i Gliwic poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panem Arkadiuszem Stojkiem pod numerem telefonu 722-396-023.

 

Listonosz

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref. SZN/07/2016

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Szczecina poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panem Robertem Kowalczykiem pod numerem telefonu 506-723-203.

 

Listonosz

Miejsce pracy: Katowice, Świętochłowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie

Nr ref. KAT/08/2016

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Katowic, Siemianowic Śląskich, Piekar Śląskich, Chorzowa, Świętochłowic poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres e-mail katowice@speedmail.pl lub pod numerem telefonu 698-622-239.

 

Listonosz

Miejsce pracy: Kielce

Nr ref. KIE/09/2016

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Kielc poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami. Mile widziani studenci. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panem Pawłem Drobniakiem pod numerem telefonu 783-700-636.

 

Listonosz

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Nr ref. CZDZ/02/2017

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Czechowic-Dziedzic poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami. Mile widziani studenci. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 730 060 335 lub adresem e-mail: czechowice-dziedzice@speedmail.pl

 

Listonosz

Miejsce pracy: Białystok

Nr ref. BIA/02/2017

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Białegostoku poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami. Mile widziani studenci. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panem Robertem Więcko pod numerem telefonu 668-498-832.

 

Listonosz

Miejsce pracy: Mysłowice, Tychy, Jaworzno

Nr ref. MSL/02/2017

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Mysłowic, Tych, Jaworzna poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres e-mail myslowice@speedmail.pl lub pod numerem telefonu 507-161-402.

 

Listonosz

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka, Targówek, Praga Północ)

Nr ref. WA/02/2017

Firma partnerska prowadząca Punkt Dystrybucyjny na terenie Warszawy (Białołęka, Targówek, Praga Północ) poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze listonosza. Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres e-mail warszawa0003@speedmail.pl lub pod numerem telefonu 513-280-870.