Przykładając szczególną uwagę do bezpieczeństwa nadawanej korespondencji, jako jedyny operator pocztowy w kraju, rejestrujemy listy zwykłe i monitorujemy je podczas całego procesu doręczenia.

Przesyłki listowe zwykłe – rzeczy opatrzone adresem, przedłożone do przyjęcia lub przyjęte przez Speedmail w celu przemieszczenia i doręczenia nie będące paczką pocztową

Deklarowany termin doręczenia: do 4 dni roboczych po dniu nadania

 

 

 

 

    Rabaty do 50%
      w zależności od ilości i rodzaju nadawanych przesyłek

      Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży

 

 

 

Korespondencja zostanie doręczona za pośrednictwem oddawczej skrzynki pocztowej lub bezpośrednio do rąk Adresata, a w szczególnych przypadkach, określonych prawem, osobie upoważnionej do odbioru korespondencji za Adresata.

Nieobecność Adresata pod wskazanym adresem skutkuje pozostawieniem przez listonosza w widocznym miejscu zawiadomienia o nieudanej próbie doręczenia przesyłki. Awizo zawiera numer przesyłki i adres Punktu Dystrybucyjnego Speedmail, w którym możliwy jest odbiór przesyłki w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty wystawienia zawiadomienia.

Przesyłki kierowane do firm i instytucji dostarcza się w ich siedzibie w godzinach otwarcia lub za pośrednictwem skrzynek na korespondencję.