Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


13.11.2014 | Speedmail rozbudowuje zasięg w aglomeracjach

Prywatny operator pocztowy Speedmail może obecnie dostarczać korespondencję masową w około 80% miast liczących powyżej 50 tys. mieszkańców. Teraz rozbudowuje swój zasięg w miejscowościach położonych w sąsiedztwie dużych aglomeracji.


Dotychczasowy rozwój operatora pocztowego Speedmail koncentrował się na rozbudowie zasięgu doręczeniowego w dużych miastach. Firma oferuje też swoje usługi w Warszawie.

- Jesteśmy operatorem obsługującym nadawców korespondencji masowej - zarówno przedsiębiorstw, jak i administracji publicznej. Większość ich adresatów mieszka w miastach, dlatego już 4 na 5 miejscowości zamieszkiwanych przez ponad 50 tys. mieszkańców jest w naszym zasięgu doręczeniowym. Nadal pracujemy nad jego rozbudową i do końca 2014 roku planujemy dostarczać korespondencję we wszystkich tej wielkości miastach w Polsce - powiedział Janusz Konopka, prezes zarządu Speedmail.

źródło: Kurier Warszawski

Zobacz pozostałe wpisy