Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


30.01.2015 | Innowacje w zasięgu ręki

Branża pocztowa w Polsce jest w okresie nadrabiania zaległości wynikających z późnego uwolnienia rynku. Dotyczy to w praktyce wszystkich aspektów świadczenia usług pocztowych związanych z obsługą przesyłek pocztowych.


Janusz Konopka
Klienci biznesowi obecnie otrzymują nie tylko lepsze cenowo oferty, lecz także nowe usługi, których na rynku dotąd nie było. Usługa pocztowa to już nie tylko doręczenie listu. To także szeroki pakiet usług dodatkowych, takich jak monitorowanie zdarzeń, T&T, elektroniczne potwierdzenie odbioru, czyli serwis, który już od dłuższego czasu jest standardem w branży kurierskiej. Wiodący operatorzy pocztowi wdrażają nowe rozwiązania, które ułatwiają procesy nadawcze, ale i optymalizują procesy doręczenia, awizowania czy obsługi przesyłek zwrotnych.

Standardem staje się też oferowanie w ramach usługi dedykowanego oprogramowania do nadawania przesyłek, które umożliwia automatyczne generowanie książek nadawczych, weryfikuje poprawność kodów pocztowych i pozwala na administrowanie bazą adresową.

źródło: Gazeta Finansowa

Zobacz pozostałe wpisy