Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


29.10.2014 | Tytuł "Business Premium"
Tytuł "Business Premium" przyznawany jest przez tygodnik gospodarczy "Bloomberg Businessweek Polska" firmom, które mają szczególnie atrakcyjną ofertę produktów lub usług skierowanych do sektora biznesowego. Operator pocztowy Speedmail został laureatem tej nagrody.

28.10.2014 | Firmy przekonują się do outsourcingu
Outsourcing to jeden z najlepszych sposobów na ograniczenie kosztów firmy. Dlatego firmy, zamiast tworzyć własne działy wspierające główną działalność przedsiębiorstwa, coraz częściej korzystają z wyspecjalizowanych podmiotów. Firmom zewnętrznym można zlecić już coraz więcej usług.

28.10.2014 | Przedsiębiorcy zlecają na zewnątrz coraz więcej usług
- Obsługujemy nie tylko małe i średnie firmy, lecz także dużych nadawców masowych - mówi agencji informacyjnej Newseria Janusz Konopka, prezes Speedmail. - W naszym portfolio są firmy z branży telekomunikacyjnej, finansowej i marketingowej. Obsługujemy także małych przedsiębiorców, realizujemy usługi odbioru przesyłek kancelaryjnych.

28.10.2014 | Outsourcing coraz popularniejszy w Polsce. Tak jest taniej
– Na pewno trend przenoszenia komunikacji do internetu jest zauważalny, ale to się dzieje głównie w korespondencji transakcyjnej, czyli rachunkach, fakturach i wyciągach bankowych. Natomiast w korespondencji marketingowej i direct mailingu trend jest odwrotny – widzimy delikatny wzrost wysyłania dokumentów drogą pocztową – podkreśla Konopka.

27.10.2014 | Business Premium 2014, czyli...
Bardzo cieszę się z przyznanej naszej firmie nagrody, ponieważ dotyczy ona naszego podstawowego obszaru aktywności biznesowej. Od momentu powstania firmy w 2011 roku koncentrujemy się na obsłudze klientów biznesowych: zarówno firm prywatnych, jak i administracji publicznej. Nagroda "Najlepsze usługi i produkty w biznesie" jest potwierdzeniem, że robimy to dobrze.