Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


06.12.2013 | Speedmail wygrał kolejny przetarg
- Cieszymy się z wygranego przetargu dla Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim tym bardziej, że w tym mieście mieści się centrala naszej firmy – mówi Marek Witczak, członek zarządu Speedmail.

05.12.2013 | Speedmail obsłuży UM w Piotrkowie
Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim rozstrzygnął przetarg na świadczenie usług pocztowych. Obejmował on pełen zakres usług: przesyłki listowe zwykłe, przesyłki polecone, przesyłki polecone za potwierdzeniem odbioru, paczki pocztowe oraz druki bezadresowe.

26.11.2013 | Uwolniony rynek
Z Januszem Konopką, prezesem zarządu Speedmail rozmawia Andrzej Marciniak.

18.10.2013 | Alternatywni operatorzy pocztowi wygrywają z monopolem
Kolejne firmy, zachęcone zwycięstwem, podejmują walkę z działaniami ograniczającymi konkurencję. Speedmail skierował do UKE i UOKiK zawiadomienia o podejrzeniu stosowania przez Pocztę Polską praktyk ograniczających konkurencję oraz naruszenia przepisów ustawy Prawo pocztowe.

26.09.2013 | Na pełną wolność jeszcze poczekamy
Janusz Konopka, prezes spółki Speedmail, podkreśla, że osiem miesięcy po potencjalnej dacie uwolnienia rynku wszystkie obawy operatorów alternatywnych związane z nowym prawem pocztowym się spełniły.