Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


28.08.2013 | Niezależni operatorzy pocztowi łączą siły
Do grona zrzeszonych w Związku firm dołączyła firma Speedmail - alternatywny, ogólnopolski operator pocztowy, specjalizujący się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych.

28.08.2013 | Speedmail w Związku Pocztowym (OZPNOP)
Ogólnopolski Związek Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych (OZPNOP) - najsilniejsza oraz bardzo aktywna w przestrzeni publicznej organizacja skupiająca największych pocztowych operatorów komercyjnych - przyjął w swe struktury kolejnego członka.

28.08.2013 | Speedmail - nowy członek Związku Pocztowego (OZPNOP)
Speedmail - ogólnopolski operator pocztowy - działa na rynku od 2011 roku. Firma specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych oraz instytucjonalnych i jako pierwsza w Polsce umożliwia swoim klientom pełne monitorowanie każdej nadanej przesyłki listowej.

28.08.2013 | Niezależni operatorzy pocztowi łączą siły
"Przystąpienie Speedmail do Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych pozwoli nam w pełni zaangażować się w rozwój segmentu usług pocztowych w Polsce".

01.07.2013 | Niech żyje swoboda
Speedmail, operator wyspecjalizowany w obsłudze biznesu i instytucji, wdraża jako pierwszy w Polsce rozwiązania, pozwalające klientowi na monitorowanie procesu dostarczania przesyłek poprzez Internet.