Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


26.06.2013 | Potrzebna jest edukacja
Janusz Konopka prezes spółki Speedmail Obszarem, w którym widzę możliwości znacznej poprawy, jest edukacja klientów. Większość Polaków nie ma nawet pojęcia, że od 1 stycznia 2013r. listy może dostarczać każdy operator pocztowy.

21.06.2013 | RIG w Piotrkowie wybierze Przedsiębiorcę i Firmę Roku
W kategorii duże przedsiębiorstwo nominowani są spółka Inwemer System i Speedmail.

19.06.2013 | Liberalizacja skuteczna czy skutecznie blokowana?
- W mojej opinii rynek pocztowy powinien być uwolniony całkowicie, najlepszym regulatorem rynku jest wolna konkurencja – stwierdził Janusz Konopka - Prezes Speedmail

18.06.2013 | Rynek pocztowy: ewolucja zamiast rewolucji
- Ale rynek pocztowy i tak się zmienia. Przede wszystkim zmienia się jego struktura: nadawcy masowi wysyłają mniejsze ilości korespondencji transakcyjnej, czyli bilingów i faktur.

15.06.2013 | Nie ma rewolucji na rynku pocztowym, ale zmiany są
Prawie pół roku obowiązywania zmienionych przepisów na rynku pocztowym nie wywołało oczekiwanej rewolucji, bo wiele obszarów nie pozostało uwolnionych. Jednak w pewien sposób zmieniła się struktura rynku pocztowego - ocenia Janusz Konopka, prezes zarządu Speedmail.