Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


01.05.2013 | Przesyłki pod specjalnym nadzorem
Speedmail, kolejny prywatny operator pocztowy, przygotował rozwiązanie Speedmail Targeo Report, pozwalające na monitorowanie przesyłek non-stop - operatorzy mogą nawet okreslić miejsca pobytu listonoszy i wizualizację tras, które przebyli.

23.04.2013 | Urzędy mogą zaoszczędzić nawet 300 mln zł rocznie na usługach pocztowych
Widzimy, że przetargi, które są organizowane przez organy samorządowe, są konstruowane w ten sposób, że operatorzy alternatywni nie mogą wziąć w nich udziału - mówi Agencji Informacyjnej Newseria Witczak. - Choćby ze względu na to, że jednym z podstawowych kryteriów jest obowiązek posiadania mocy urzędowego datownika.

23.04.2013 | Datownik urzędowy i jego moc
- Urzędy mogłyby podzielić przetarg na dwie części i w jednej części szukać operatora alternatywnego, który może doręczać zwykłe przesyłki, a na drugą część wybrać Pocztę Polską, która może doręczać przesyłki z mocą datownika urzędowego - mówi Marek Witczak, członek zarządu Speedmail

23.04.2013 | Urzędy mogą zaoszczędzić nawet 300 mln zł rocznie na usługach pocztowych
Dzięki temu administracja mogłaby dużo zaoszczędzić. – Z naszych szacunków i obserwacji wynika, że takie oszczędności mogą wynosić nawet 30-40 proc. sumy zamówienia – mówi członek zarządu Speedmail.

10.04.2013 | Jak administracja publiczna może oszczędzić na usługach pocztowych?
Znacząca większość korespondencji, którą wysyłają urzędy to listy zwykłe i polecone nie wymagające urzędowej mocy stempla pocztowego.