Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


19.03.2013 | Jak oszczędzić na usługach pocztowych?
Ile można zaoszczędzić? Szybki rzut oka na podstawowy cennik usług pocztowych pokazuje, że w kategorii najtańszych jesteśmy w stanie zaoferować cenę o prawie 1/3 niższą niż państwowy operator. A w ciężkich czasach, musimy wyjątkowo szanować pieniądze podatnika. Janusz Konopka, prezes zarządu Speedmail

19.03.2013 | W ciężkich czasach trzeba być profesjonalistą
Prognozy gospodarcze na ten rok nie są optymistyczne. Istnieje ryzyko, że słabe wyniki gospodarcze odbiją się na działaniach CSR w firmach, a także na dobroczynności Polaków.

26.02.2013 | Na rynku pocztowym najważniejsza jest jakość
Cena oczywiście jest istotnym elementem oferty, ale to tylko jeden z czynników, które klienci instytucjonalni biorą pod uwagę.

26.02.2013 | Menedżer 2012 roku
W Warszawie wręczono nagrody redakcji Cachcom.pl 2012 dla najlepszych menedżerów i firm, które stawiają na innowacyjność i efektywność. Wśród nagrodzonych znalazły się: Speedmail Sp. z o.o. - za innowacje na rynku pocztowym, Eurocach...

15.02.2013 | Najlepsi wspierają polską gospodarkę
Kategoria innowacyjność - Speedmail - za innowacje na rynku pocztowym: usługę umożliwiającą klientom monitorowanie każdej przesyłki pocztowej oraz kontrolę pracy listonoszy za pomocą urządzeń GPS.