Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


06.11.2012 | Usługa Direct Mail ma przyszłość
Wysoka cena za dystrybucję przesyłek reklamowych praktycznie zniechęciła do korzystania z tego kanału komunikacji z jej odbiorcą.

06.11.2012 | Directmail.pl startuje z kompleksową usługą
Oferta Directmail.pl powstała w wyniku współpracy Emerson Polska zajmującej się kompleksową obsługą korespondencji oraz Speedmail - ogólnopolskiego operatora pocztowego.

28.09.2012 | New Postal Operator Aims Big
“We are trying to keep up with businesses and even act ahead of their expectations,” says Janusz Konopka, CEO of Speedmail.

21.09.2012 | Speedmail inwestuje w nowoczesny system
Firma Speedmail, jako jedyny dotąd prywatny operator pocztowy w Polsce, zainwestowała w szwajcarski system operacyjny CodX PostOffice. W opinii ekspertów uchodzi on za jeden z najlepszych tego typu systemów w Europie.

20.09.2012 | Speedmail wybrał system operacyjny dla operatorów pocztowych
CodX PostOffice to system stworzony przez szwajcarską firmę CodX Software AG specjalnie dla operatorów pocztowych. Firma CodX Software AG posiada ponad 70 instalacji systemu na terenie Europy, m. in. w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii i Czechach