Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


16.06.2014 | Targetmail i Listingmail - nowe usługi marketingowe w ofercie Speedmail
W usłudze Listingmail koperty nie są adresowane, a dystrybucja realizowana jest na podstawie list mailingowych, w które wyposażony jest listonosz. Selekcja i przygotowanie baz danych następują na takich samych zasadach jak dla usługi Targetmail. Usługa kierowana jest do nadawców, którzy realizują wysyłki materiałów marketingowych zawierających jednorodne treści.

16.06.2014 | Targetmail i Listingmail – nowe usługi marketingowe w ofercie Speedmail
Usługi Targetmail i Listingmail są uzupełnieniem oferty marketingu bezpośredniego. Plasują się one pomiędzy bardzo precyzyjnymi i personalizowanymi kampaniami direct mailingowymi a masowymi kampaniami ulotkowymi – wyjaśnia Marek Witczak, członek zarządu Speedmail odpowiedzialny za rozwój usługi.

16.06.2014 | Nowa oferta Speedmail
Partnerem, razem z którym oferujemy usługi, jest firma Schober Information Group Polska, która specjalizuje się w dostarczaniu baz adresowych do różnego rodzaju kampanii - marketingowych, badawczych i fundraisingowych.

08.05.2014 | Speedmail oferuje GreenWeb – aplikację do nadawania korespondencji
Aplikacja GreenWeb jest przeznaczona dla małych i średnich przedsiębiorstw, które korzystają z usług pocztowych Speedmail. Program ułatwia i przyspiesza nadawanie biurowej korespondencji.

08.05.2014 | Nowa aplikacja Speedmail
- Od początku istnienia firmy Speedmail oferujemy usługi pocztowe, które upraszczają obsługę korespondencji, a także podnoszą jej jakość.