Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


08.05.2014 | Speedmail oferuje GreenWeb – aplikację do nadawania korespondencji
- GreenWeb ułatwia pracę szczególnie w biurach, które są zmuszone nadawać spore ilości korespondencji.

11.04.2014 | Niepełnosprawni pełnosprawni w pracy
Janusz Konopka prezes zarządu Speedmail Szansę pracy i rozwoju w Speedmail ma każda chętna do pracy osoba. Z możliwości zatrudnienia coraz częściej korzystają osoby niepełnosprawne, które pracują jako listonosze.

11.04.2014 | Urząd Miasta Krakowa
Słynna krakowska oszczędność nie powinna być obiektem drwin, ale wzorem do naśladowania dla innych samorządów. Miasto zorganizowało przetarg na obsługę korespondencji, do którego mogli przystąpić zarówno państwowy, jak i prywatni operatorzy pocztowi.

04.04.2014 | Speedmail wygrał przetarg w UM Kraków
- Każda przesyłka, bez względu na jej kategorię, jest monitorowana za pomocą usługi track and trace. Dzięki temu wiemy na jakim etapie doręczenia znajduje się każdy list i kiedy został doręczony do adresata, co umożliwia pełne raportowanie realizacji usługi - wyjaśnia Prezes Janusz Konopka.

03.04.2014 | Kolejny operator pocztowy w Krakowie
Przez 10 miesięcy 2014 roku prywatny operator pocztowy Speedmail będzie świadczyć usługi pocztowe dla Urzędu Miasta Krakowa. Krakowski magistrat zapłaci za realizację usługi o 111 tys. zł mniej niż przeznaczył na tę pozycję w budżecie.