Zapraszamy Państwa do lektury artykułów, w których pojawiają się informacje nt. naszych usług, strategii i planów rozwojowych firmy Speedmail oraz rynku usług pocztowych dla biznesu.

 


03.04.2014 | Kraków zaoszczędzi ponad 100 tys. zł rocznie dzięki Speedmail
Prywatny ogólnopolski operator pocztowy Speedmail wygrał przetarg na świadczenie usług pocztowych dla Urzędu Miasta Krakowa.

03.04.2014 | Kraków zaoszczędzi dzięki Speedmail
- Urząd Miasta Krakowa jest kolejnym organem administracji publicznej, dla którego będziemy realizować obsługę korespondencji. Obsługujemy już m.in. Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim - mówi Janusz Konopka, Prezes Zarządu Speedmail sp. z o.o.

10.03.2014 | Speedmail: Liczymy na porozumienie z operatorem wyznaczonym ws. infrastruktury
„Jesteśmy nastawieni do rozwoju rynku optymistycznie. Mamy nadzieję, że operator wyznaczony – Poczta Polska zrozumie to, że współpraca z operatorami alternatywnymi jest lepszą drogą rozwoju, również dla samej Poczty, niż zamykanie się i obrona obecnej pozycji" – powiedział Konopka w kuluarach debaty eksperckiej zorganizowanej przez agencję ISBnews.

10.03.2014 | Speedmail: Liczymy na porozumienie z operatorem wyznaczonym ws. infrastruktury
"Wszystko tak naprawdę zależy od woli, intencji operatora wyznaczonego, nadzorcy i ustawodawcy. Jeżeli chęć po stronie tych podmiotów będzie, to wierzę, że uda nam się wypracować kompromis, skorzystać z infrastruktury operatora wyznaczonego w zakresie szerszym niż obecnie. Natomiast jeśli tej woli nie będzie, to jesteśmy skazani na to, by budować własną strukturę, własną sieć, co już w tym momencie się dzieje" - zaznaczył Konopka.

17.01.2014 | Kiosk poczcie równy
- Nasza rzeczywistość się zmienia i rynek pocztowy nie jest wyjątkiem. Przez dziesiątki lat przyzwyczailiśmy się, że poczta jest urzędem z okienkami. Ale liczba spraw do załatwienia na poczcie maleje - tak stało się np. z przelewami, które przeniosły się do internetu - wyjaśnia Janusz Konopka, prezes zarządu prywatnego operatora pocztowego Speedmail i ekspert rynku logistyki.