Nagroda Procon Awards

Procon Awards 2015

Firma Speedmail Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie w konkursie PROCON Awards 2015 w kategorii usługi logistyczne.

Konkurs organizowany jest w ramach największej w Polsce konferencji branży zakupowej PROCON/POLZAK 2015. Nagroda dla spółki stanowi szczególne potwierdzenie jakości dostarczanych produktów i usług. Oceny jakości usług i przebiegu współpracy biznesowej dokonują sami Klienci, a laureatów konkursu wybiera Kapituła złożona z przedstawicieli największych firm konsultingowych działających w branży zakupowej, Polskiego Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

 


Business Premium 2014

Firma Speedmail została laureatem nagrody przyznawanej przez tygodnik gospodarczy Bloomberg Businessweek Polska. Tytuł Business Premium przyznawany jest firmom, które mają szczególnie atrakcyjną ofertę produktów lub usług skierowanych do sektora biznesowego.

Speedmail od początku koncentruje się na rynku firm i instytucji. Usługi oferuje zarówno przedsiębiorstwom jak i administracji publicznej, dostosowując swoją ofertę do potrzeb klientów. Najwięksi nadawcy otrzymują rozwiązania dopasowane do ich wymagań, mniejsze firmy korzystają z przygotowanych przez Speedmail narzędzi, np. aplikacji GreenWeb, która ułatwia adresowanie i nadawanie korespondencji. Operator udostępnia ją za darmo wszystkim swoim klientom.
 


Innowacyjność nagrodzona

Innowacje na rynku pocztowym zainicjowane przez Speedmail docenił portal Cashcom.pl, który przyznał nagrody za rok 2012 dla najlepszych menedżerów i firm, które stawiają na innowacyjność, efektywność i skuteczność w obszarze finansów.

Uznanie kapituły konkursowej zyskały przede wszystkim usługi umożliwiające klientom monitorowanie każdej nadanej przesyłki pocztowej oraz kontrolowanie pracy listonoszy za pomocą urządzeń GPS. System pozwala na optymalizację dostarczania przesyłek i ich śledzenie, jednocześnie umożliwiając klientom Speedmail łatwą weryfikację jakości usług świadczonych przez nowoczesnego operatora pocztowego.

 


Regionalna nominacja

21 czerwca 2013r. Regionalna Izba Gospodarcza w Piotrkowie Trybunalskim rozstrzygnęła plebiscyt "Firma Roku". Podczas gali połączonej z obchodami 15-lecia RIG wręczono nagrody i wyróżnienia.

W drugiej edycji Trybunalskiej Firmy Roku 2012, w kategorii "Duże przedsiębiorstwo" nominowana została również firma Speedmail.

Wyróżnienie potwierdza aktywność Speedmail w regionie, jako firmy działającej zgodnie z  zasadami etyki w biznesie, wyróżniającej się ponadprzeciętnymi sukcesami, efektywnością ekonomiczną, innowacyjnością i aktywnością społeczną.