Drogi Kandydacie!

Witamy na stronach firmy Speedmail - podmiotu świadczącego ogólnopolskie usługi pocztowe.
Cieszymy się, że zainteresowała Cię nasza działalność. Osiągnięcie pozycji największego alternatywnego operatora pocztowego w Polsce w zakresie obsługi korespondencji masowej dla firm i instytucji stanowi zasadniczy cel podejmowanych przez nas działań. Być może właśnie Ty jesteś osobą, która przyczyni się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa i wspólnie z nami zbuduje sukces firmy Speedmail na polskim rynku! 

Obecnie jesteśmy na etapie organizacji i budowy struktur terenowych na obszarze całego kraju. Poszukujemy osób dynamicznych i ambitnych, które chciałyby uczestniczyć w tworzeniu nowej organizacji na stanowiskach:

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Speedmail, zapoznaj się z informacjami dotyczącymi naszych projektów rekrutacyjnych. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy praktyczny przewodnik, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces rekrutacji.

Powyższe stanowiska nie leżą w Twoich kompetencjach? Nic straconego!
Wyślij nam swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@speedmail.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie poniższych oświadczeń:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, Speedmail sp. z o.o.  przez Administratora danych, na którego ogłoszenie składam aplikację, w związku z rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wizerunku przez Administratora danych, na którego ogłoszenie składam aplikację, w związku z rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych (określonych w  art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy, a także innych oraz w zakresie wizerunku)  na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Speedmail sp. z o.o.

 

Skorzystanie z formularza kontaktowego umieszczonego poniżej oznacza wyrażenie powyżej umieszczonych zgód.

Jednocześnie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest: Speedmail sp. z o.o., wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000392389, NIP 771-286-76-44, REGON 101140740, kapitał zakładowy 16.500.000,00  zł, adres: 97-300 Piotrków Trybunalski ul. Belzacka 176/178.

Szczegółowe informacje zawarte są w Klauzuli Informacyjnej

Uwaga! Poszukujemy listonoszy w miastach wojewódzkich! Dołącz do naszego zespołu i doręczaj listy w Twojej okolicy. Skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Operacyjnym zarządzającym strukturą w danym regionie i prześlij swoje dokumenty aplikacyjne:

Formularz