Drogi Kandydacie!

Witamy na stronach firmy Speedmail - podmiotu świadczącego ogólnopolskie usługi pocztowe.
Cieszymy się, że zainteresowała Cię nasza działalność. Osiągnięcie pozycji największego alternatywnego operatora pocztowego w Polsce w zakresie obsługi korespondencji masowej dla firm i instytucji stanowi zasadniczy cel podejmowanych przez nas działań. Być może właśnie Ty jesteś osobą, która przyczyni się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa i wspólnie z nami zbuduje sukces firmy Speedmail na polskim rynku! 

Obecnie jesteśmy na etapie organizacji i budowy struktur terenowych na obszarze całego kraju. Poszukujemy osób dynamicznych i ambitnych, które chciałyby uczestniczyć w tworzeniu nowej organizacji na stanowiskach:

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Speedmail, zapoznaj się z informacjami dotyczącymi naszych projektów rekrutacyjnych. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy praktyczny przewodnik, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces rekrutacji.

Powyższe stanowiska nie leżą w Twoich kompetencjach? Nic straconego!
Wyślij nam swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@speedmail.pl

Uwaga! Poszukujemy listonoszy w miastach wojewódzkich! Dołącz do naszego zespołu i doręczaj listy w Twojej okolicy. Skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Operacyjnym zarządzającym strukturą w danym regionie i prześlij swoje dokumenty aplikacyjne:

Formularz