Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy jakości. Jeżeli jednak posiadasz zastrzeżenia bądź uwagi odnośnie naszej obsługi prosimy o zgłoszenie reklamacji.

Twoje skargi i obiekcje są dla nas źródłem cennych informacji. Analizujemy je, wyciągamy wnioski i wprowadzamy usprawnienia, służące spełnieniu Twoich oczekiwań. Postaramy się, aby raz popełniony błąd już się nie powtórzył.

Prosimy również o zapoznanie się z ogólnymi warunkami reklamacji dostępnymi w naszym regulaminie.

Poniżej prezentujemy formularz reklamacyjny, który ułatwi kontakt z nami i przyspieszy procedury związane ze złożoną reklamacją.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane, zgodnie z art. art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Szczegółowe informację znajdują się w Klauzuli Informacyjnej (w celu zapoznania się kliknij w link poniżej)

Klauzula Informacyjna

Skorzystanie z formularza reklamacyjnego oznacza wyrażenie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, przekazania informacji o usługach świadczonych przez Speedmail Sp. z o.o. oraz realizacji procesu obsługi reklamacji zgodnie z art. art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)..

W trosce o Twoje zadowolenie i wygodę namawiamy do dokładnego wypełnienia wszystkich pól formularza, abyśmy mogli zapewnić w pełni rzetelny proces reklamacyjny.

Formularz