Aktualności

Aktualności

Bądź na bieżąco!

Poniżej publikujemy informacje z życia naszej firmy
oraz komunikaty.

Speedmail jest największym operatorem alternatywnym w segmencie przesyłek reklamowych i listowych wchodzących w zakres usług powszechnych według raportu UKE za 2019 rok.
Informujemy, że w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 jako operator pocztowy podjęliśmy szereg działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom, współpracownikom, klientom i wszystkim odbiorcom doręczanych przez nasze służby przesyłek.
16-03-2020

Zmiany w obsłudze

Informujemy, że w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego z dniem dzisiejszym wprowadzone zostają następujące ograniczenia w zakresie realizacji usług pocztowych:

  • Zawieszone zostaje przyjmowanie przesyłek zagranicznych
  • Skrócony zostaje czas otwarcia punktów dystrybucyjnych – informacja o godzinach otwarcia umieszczona będzie każdorazowo na drukach awizo wraz z kontaktowym numerem telefonu do danej placówki
  • Punkty awizacyjne zlokalizowane w centrach handlowych będą wyłączone z obsługi
Zgodnie z wymogami unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), uprzejmie informujemy, że w dniu 17 stycznia 2020 roku nastąpiła kradzież kartonów z przesyłkami podczas procesu logistycznego w miejscowości Sanok.
Zostaliśmy zwycięzcą V edycji konkursu PROCON Awards w kategorii usługi logistyczne otrzymując tytuł Supplier Of The Year 2018.

Konkurs PROCON Awards, organizowany w ramach największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK, skierowanej do wyższej kadry zarządzającej zakupami korporacyjnymi, ma za zadanie wyłonić i wyróżnić NAJLEPSZYCH DOSTAWCÓW usług dla biznesu.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 13 lipca 2019r. roku w Warszawie utraconych zostało około 30 przesyłek listowych kierowanych na teren Warszawy. W związku z tym zdarzeniem około 30 adresatów nie otrzymało swoich przesyłek. Speedmail Sp. z o.o. przeprasza za zaistniałą sytuację. Jednocześnie informujemy, że podjęliśmy działania korygujące i naprawcze obejmujące dodatkowe szkolenia personelu realizującego dostarczanie przesyłek w zakresie ich właściwego zabezpieczenia i nadzoru, tak aby uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.
Z końcem maja został opublikowany przez Urząd Komunikacji Elektronicznej Raport o stanie rynku pocztowego w 2018 roku.
Informujemy o zmianie adresu punktu dystrybucyjnego w Katowicach. 
oddzwonimy

Zostaw nam
swój numer.
Oddzwonimy!

Wiadomość z numerem telefonu została wysłana.
Dziękujemy!
Nie udało się wysłać wiadomości. Spróbuj ponownie.
zadzwoń

Zadzwoń do nas! Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Zadzwoń
napisz do nas

Napisz do nas! Odpiszemy
bardzo szybko.

Napisz
oddzwonimy

Zapytaj o ofertę.

W przypadku zainteresowania współpracą lub pytań dotyczących oferowanych usług prosimy o wypełnienie formularza.

Zapytaj
zadzwoń

Chcesz prowadzić własny Punkt dystrybucyjny lub pracować z nami?

Sprawdź warunki współpracy i skontaktuj się z nami.

Więcej
napisz do nas

Formularz reklamacji.

Zgłoś problem z przesyłką. Wypełnij formularz, który ułatwi kontakt z nami i przyspieszy procedury związane ze złożoną reklamacją.

Wypełnij
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =