O firmie

Speedmail to największy niezależny
operator pocztowy w Polsce.

Zdjęcie O firmie
Zdjęcie O firmie

O firmie

Speedmail to największy niezależny
operator pocztowy w Polsce.

Kim jesteśmy?

We wrześniu 2011 roku zostaliśmy wpisani do Rejestru Operatorów Pocztowych
prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej pod numerem B-00409.
Obecnie Speedmail to największy w Polsce niezależny operator pocztowy. Doręczamy przesyłki listowe i marketingowe poprzez sieć ponad 100 placówek zlokalizowanych na terenie kraju. Jesteśmy obecni w większości dużych i średnich miast w Polsce. W naszym zasięgu jest ponad 50% populacji.

Swoją ofertę kierujemy do firm i instytucji. Naszymi stałymi klientami są banki, instytucje finansowe, operatorzy telekomunikacyjni, telewizje kablowe, firmy ubezpieczeniowe, fundacje, agencje reklamowe, sieci handlowe, przedsiębiorstwa wodociągowe, urzędy miast i nadawcy z wielu innych branż i segmentów rynku. 

Jesteśmy firmą tworzoną w oparciu o najlepsze praktyki i doświadczenia rynków europejskich. W procesie realizacji usług łączymy z jednej strony innowacyjne metody zarządzania i nowoczesne technologie z drugiej doświadczenie specjalistów i sprawdzone rozwiązania logistyczne.

Jesteśmy w pełni zintegrowani z największymi drukarniami korespondencji (lettershopami) i firmami konfekcyjnymi, dzięki czemu nadania masowych ilości korespondencji odbywają się w pełni automatycznie, nawet w przypadku konieczności podziału zasięgowego przesyłek.

Kreujemy nowe standardy jakości na polskim rynku usług pocztowych. Naszym klientom oferujemy szeroki pakiet korzyści wynikających z wdrożonych i stosowanych przez nas rozwiązań.


 

Najlepsze autorskie rozwiązania informatyczne.


Wdrożony dedykowany system operacyjny jest ściśle dostosowany do realizowanego procesu doręczenia. Posiada funkcjonalności zapewniające pełną kontrolę nad procesami doręczeń, obsługi zwrotów i rozliczeń.

Każda przesyłka, niezależnie od kategorii, zostaje zewidencjonowana w systemie, posiada swój unikalny numer identyfikacyjny i jest monitorowana na poszczególnych etapach procesu dystrybucji dzięki usłudze Track&Trace

Udostępniony poprzez stronę internetową system śledzenia każdej nadanej przesyłki pozwala na weryfikację statusu do pięciu przesyłek jednocześnie przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Monitoring procesu doręczeń w oparciu o system GPS.


Integracja map cyfrowych Targeo z zaawansowanym systemem monitorowania tras listonoszy na podstawie wyrysów z tras GPS pozwala na skuteczną  weryfikację skuteczności doręczeń przesyłek.

Kontrola tras listonoszy pozwala na bieżąco optymalizować rejony doręczeń tak, aby zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług w zakresie terminowości.

Nowatorskie rozwiązania logistyczne.


Wykorzystujemy całkowicie skomputeryzowane procesy sortowania korespondencji na poszczególne, unikalne bazy rejonów, w oparciu o które sortowanie przesyłek odbywa się automatycznie już na etapie produkcji.

Centralne sortowanie bezpośrednio dla każdego rejonu doręczeń oraz wystandaryzowane systemy transportowe zwiększają efektywność pracowników, a automatyczne informacje generowane przez system z wyprzedzeniem, dostarczają jednostkom terenowym danych na temat ilości przesyłek przeznaczonych do doręczenia.

Elastyczna oferta cenowa.


Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam na bardzo dokładną personalizację naszej oferty cenowej. Stawiamy na partnerskie relacje z klientem, umożliwiając uzyskanie atrakcyjnych rabatów wynikających ze standaryzacji procesów, nadawanych wolumenów i oczekiwanych obszarów obsługi.

Dzięki personalizacji naszej oferty jesteśmy w stanie zaoferować
usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.Możliwość integracji procesu produkcji z doręczeniem.


Zaawansowana integracja i partnerstwo z największymi drukarniami korespondencji umożliwia naszym klientom uzyskanie
dodatkowych korzyści wynikających z automatyzacji obsługi w zakresie produkcji i doręczania przesyłek. 

Wybrane
nagrody i wyróżnienia

zobacz

Kadra
zarządzająca

zobacz

Kodeks
postępowania

zobacz
oddzwonimy ikona

Zostaw nam
swój numer.
Oddzwonimy!

Wiadomość z numerem telefonu została wysłana.
Dziękujemy!
Nie udało się wysłać wiadomości. Spróbuj ponownie.
zadzwoń ikona

Zadzwoń do nas! Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Zadzwoń
napisz do nas ikona

Napisz do nas! Odpiszemy
bardzo szybko.

Napisz
oddzwonimy

Zapytaj o ofertę.

W przypadku zainteresowania współpracą lub pytań dotyczących oferowanych usług prosimy o wypełnienie formularza.

Zapytaj
zadzwoń

Chcesz prowadzić własny Punkt dystrybucyjny lub pracować z nami?

Sprawdź warunki współpracy i skontaktuj się z nami.

Więcej
napisz do nas

Formularz reklamacji.

Zgłoś problem z przesyłką. Wypełnij formularz, który ułatwi kontakt z nami i przyspieszy procedury związane ze złożoną reklamacją.

Wypełnij