Kadra zarządzająca

Zdjęcie Kadra zarządzająca
Zdjęcie Kadra zarządzająca

Kadra zarządzająca

Janusz Konopka

Prezes Zarządu


Menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu spółkami świadczącymi usługi dystrybucyjne, transportowe, magazynowe, kurierskie i pocztowe. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu budowania ogólnopolskich struktur logistycznych i zarządzania firmami o rozproszonej sieci terytorialnej.

Absolwent m.in. studiów Executive Master of Business Administration (MBA) w Polsko-Amerykańskiej Szkole Biznesu w Krakowie, podyplomowych studiów Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także Instytutu Zarządzania i Marketingu Politechniki Świętokrzyskiej.

W latach 1999 – 2011 zawodowo związany z Grupą Kolporter, gdzie sprawował m.in. funkcje Członka Zarządu Kolporter S.A., Prezesa Zarządu Kolporter Logistyka, Prezesa Zarządu Kolporter Express (K-EX). 

Z firmą Speedmail związany od początku jej istnienia.

 

Marek Witczak

Wiceprezes Zarządu


Absolwent Politechniki Radomskiej im. Kazimierza Pułaskiego na kierunkach Transport oraz Organizacja i Technika Transportu

Doświadczenia zawodowe zdobywał w strukturach państwowego operatora pocztowego pracując między innymi na stanowiskach Kierownika Operacyjnego Sortowni Poczty Polskiej w Łodzi,  a następnie Dyrektora Oddziału Poczty Polskiej w Łodzi.

Od momentu powstania firmy Speedmail aktywnie uczestniczy w tworzeniu struktur terenowych spółki. Wykorzystując szeroką wiedzę i nabyte umiejętności z powodzeniem wspiera pion operacyjny.

oddzwonimy ikona

Zostaw nam
swój numer.
Oddzwonimy!

Wiadomość z numerem telefonu została wysłana.
Dziękujemy!
Nie udało się wysłać wiadomości. Spróbuj ponownie.
zadzwoń ikona

Zadzwoń do nas! Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Zadzwoń
napisz do nas ikona

Napisz do nas! Odpiszemy
bardzo szybko.

Napisz
oddzwonimy

Zapytaj o ofertę.

W przypadku zainteresowania współpracą lub pytań dotyczących oferowanych usług prosimy o wypełnienie formularza.

Zapytaj
zadzwoń

Chcesz prowadzić własny Punkt dystrybucyjny lub pracować z nami?

Sprawdź warunki współpracy i skontaktuj się z nami.

Więcej
napisz do nas

Formularz reklamacji.

Zgłoś problem z przesyłką. Wypełnij formularz, który ułatwi kontakt z nami i przyspieszy procedury związane ze złożoną reklamacją.

Wypełnij