Oferty pracy

Zdjęcie Oferty pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy pracownika administracyjno-biurowego.

                                                                               Zakres obowiązków:
·         bieżąca obsługa sekretariatu pod względem administracyjnym,
·         prowadzenie rejestru pism przychodzących i wychodzących – nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
·         przygotowanie konferencji, spotkań – zapewnienie niezbędnych materiałów, organizowanie poczęstunku,
·         organizowanie spotkań pracowniczych, szkoleń, podróży służbowych, rezerwacja hoteli,
·         prowadzenie dokumentacji kancelaryjnej, sporządzanie protokołów,
·         współpraca z działem księgowości; kontrola nad obiegiem dokumentacji księgowej,
·         obsługa kontrahentów firmy,
·         przygotowanie pism, umów
·         archiwizacja i przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami
·         realizacja wszelkiego typu zamówień (zaopatrywanie biura w materiały biurowe, artykuły spożywcze, itp.)
·         rozliczanie pracowników z otrzymanych narzędzi pracy
·         pozostałe zadania związane z prowadzeniem biura

                                                                   Od kandydatów oczekujemy:

·         samodzielności i twórczego rozwiązywania problemów,
·         doskonałej organizacji pracy własnej,
·         umiejętności pracy w grupie
·         wykształcenia wyższego.

                                                                                 Oferujemy:

·         możliwość rozwoju zawodowego,
·         pracę w dynamicznym środowisku,
·         stabilne zatrudnienie
·         niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@speedmail.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez Speedmail Sp. z o.o., wskazaną w ogłoszeniu o pracę, danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Klauzuli informacyjnej Speedmail Sp. z o.o. na stronie www.speedmail.pl

oddzwonimy ikona

Zostaw nam
swój numer.
Oddzwonimy!

Wiadomość z numerem telefonu została wysłana.
Dziękujemy!
Nie udało się wysłać wiadomości. Spróbuj ponownie.
zadzwoń ikona

Zadzwoń do nas! Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Zadzwoń
napisz do nas ikona

Napisz do nas! Odpiszemy
bardzo szybko.

Napisz
oddzwonimy

Zapytaj o ofertę.

W przypadku zainteresowania współpracą lub pytań dotyczących oferowanych usług prosimy o wypełnienie formularza.

Zapytaj
zadzwoń

Chcesz prowadzić własny Punkt dystrybucyjny lub pracować z nami?

Sprawdź warunki współpracy i skontaktuj się z nami.

Więcej
napisz do nas

Formularz reklamacji.

Zgłoś problem z przesyłką. Wypełnij formularz, który ułatwi kontakt z nami i przyspieszy procedury związane ze złożoną reklamacją.

Wypełnij