Aktualności

Zdjęcie Aktualności
Zdjęcie Aktualności

Aktualności

Bądź na bieżąco!

Poniżej publikujemy informacje z życia naszej firmy
oraz komunikaty.

Zostaliśmy zwycięzcą V edycji konkursu PROCON Awards w kategorii usługi logistyczne otrzymując tytuł Supplier Of The Year 2018.

Konkurs PROCON Awards, organizowany w ramach największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK, skierowanej do wyższej kadry zarządzającej zakupami korporacyjnymi, ma za zadanie wyłonić i wyróżnić NAJLEPSZYCH DOSTAWCÓW usług dla biznesu.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 13 lipca 2019r. roku w Warszawie utraconych zostało około 30 przesyłek listowych kierowanych na teren Warszawy. W związku z tym zdarzeniem około 30 adresatów nie otrzymało swoich przesyłek. Speedmail Sp. z o.o. przeprasza za zaistniałą sytuację. Jednocześnie informujemy, że podjęliśmy działania korygujące i naprawcze obejmujące dodatkowe szkolenia personelu realizującego dostarczanie przesyłek w zakresie ich właściwego zabezpieczenia i nadzoru, tak aby uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.
Z końcem maja został opublikowany przez Urząd Komunikacji Elektronicznej Raport o stanie rynku pocztowego w 2018 roku.
Informujemy o zmianie adresu punktu dystrybucyjnego w Katowicach. 
Uprzejmie informujemy, że w grudniu 2018 roku w Łodzi nastąpiła kradzież specjalistycznego wózka do przewozu listów wraz z kilkudziesięcioma przesyłkami listowymi. W związku z tym zdarzeniem około 40 adresatów nie otrzymało swoich przesyłek. Speedmail Sp. z o.o. przeprasza za zaistniałą sytuację. Jednocześnie informujemy, że podjęliśmy działania korygujące i naprawcze obejmujące dodatkowe szkolenia personelu realizującego dostarczanie przesyłek w zakresie ich właściwego zabezpieczenia i nadzoru, tak aby uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.
W tegorocznym badaniu Konsumencki Lider Jakości 2018 Speedmail znalazł się w gronie laureatów zdobywając Brązowe Godło w kategorii usługi pocztowe.
Z początkiem lipca oddziały Speedmail w Gliwicach i Rybniku zmieniły swoje lokalizacje.
Konin to kolejne miasto, w którym Spółka prowadzi działalność pocztową. Oddział w Koninie zlokalizowany jest przy ul. Błaszaka 2b.
oddzwonimy ikona

Zostaw nam
swój numer.
Oddzwonimy!

Wiadomość z numerem telefonu została wysłana.
Dziękujemy!
Nie udało się wysłać wiadomości. Spróbuj ponownie.
zadzwoń ikona

Zadzwoń do nas! Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Zadzwoń
napisz do nas ikona

Napisz do nas! Odpiszemy
bardzo szybko.

Napisz
oddzwonimy

Zapytaj o ofertę.

W przypadku zainteresowania współpracą lub pytań dotyczących oferowanych usług prosimy o wypełnienie formularza.

Zapytaj
zadzwoń

Chcesz prowadzić własny Punkt dystrybucyjny lub pracować z nami?

Sprawdź warunki współpracy i skontaktuj się z nami.

Więcej
napisz do nas

Formularz reklamacji.

Zgłoś problem z przesyłką. Wypełnij formularz, który ułatwi kontakt z nami i przyspieszy procedury związane ze złożoną reklamacją.

Wypełnij