17.03.2015 | E-listy - sposób na oszczędzanie

Usługa elisty zdobywa uznanie coraz większego grona klientów. Niezależnie od wielkości firmy czy branży wszyscy oszczędzają z nami każdego dnia. Jak to zrobić?


Korzystanie z aplikacji jest niezwykle proste. Należy stworzyć list, dokument lub fakturę w dowolnym programie tekstowym i wysłać go na wirtualną drukarkę elisty.pl. Wystarczy jedno kliknięcie i list zostanie wydrukowany, zapakowany do koperty i wysłany do adresata. Terminal pocztowy Speedmail znajduje się w sąsiedztwie drukarni, więc przesyłki wysłane do godziny 16.00 tego samego dnia zostaną nadane do Adresata.

Klienci oszczędzają nie tylko na kosztach druku, papieru oraz znaczków ale również na koszcie pracy pracownika, który godziny spędza na poczcie. W cenie znaczka pocztowego jest to wszystko i jeszcze trochę więcej. Dodatkowo cały proces przebiega szybciej, a usługi spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i poufności korespondencji. Banki, firmy telekomunikacyjne czy handlowe dla których polityka bezpieczeństwa jest najwyższym  priorytetem korzystają z naszych usług i polecają swoim partnerom.

Speedmail, jako główny partner pocztowy, zachęca do korzystania z usługi nie tylko duże korporacje, ale również małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby indywidualne.

Zobacz pozostałe wpisy