Aktualności

Aktualności

Speedmail Dostawcą Roku

Zostaliśmy zwycięzcą V edycji konkursu PROCON Awards w kategorii usługi logistyczne otrzymując tytuł Supplier Of The Year 2018.

Konkurs PROCON Awards, organizowany w ramach największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK, skierowanej do wyższej kadry zarządzającej zakupami korporacyjnymi, ma za zadanie wyłonić i wyróżnić NAJLEPSZYCH DOSTAWCÓW usług dla biznesu.
PROCON Awards powstał z potrzeby pokazania jak ważne jest budowanie relacji partnerskich między dostawcami a klientami na rynku B2B. Ścisła współpraca dostawców z klientami oparta na partnerstwie, pozwala na szybkie diagnozowanie zmieniających się potrzeb i oczekiwań, w zależności od obecnego i przewidywanego ich rozwoju organizacyjnego, technologicznego oraz marketingowego

Najbardziej wartościowym elementem całej inicjatywy jest charakter II etapu, w którym klienci współpracujący z nominowanymi firmami oceniają jakość współpracy, na tej podstawie kapituła wybiera zwycięzcę i przyznaje tytuł Dostawcy Roku we właściwej kategorii. Laureatów konkursu wybiera Kapituła złożona z przedstawicieli największych firm konsultingowych działających w branży zakupowej, Polskiego Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Gala wręczenia nagród PROCON AWARDS 2019 odbyła się 1-ego dnia największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK 2019 – 21 października w Hotelu Marriott w Warszawie.

Zwycięskie wyróżnienie i znak Supplier of the Year, jest symbolem innowacyjności, potencjału biznesowego oraz poziomu partnerskich relacji ze zleceniodawcami.
następny artykuł poprzedni artykuł
powrót
oddzwonimy

Zostaw nam
swój numer.
Oddzwonimy!

Wiadomość z numerem telefonu została wysłana.
Dziękujemy!
Nie udało się wysłać wiadomości. Spróbuj ponownie.
zadzwoń

Zadzwoń do nas! Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Zadzwoń
napisz do nas

Napisz do nas! Odpiszemy
bardzo szybko.

Napisz
oddzwonimy

Zapytaj o ofertę.

W przypadku zainteresowania współpracą lub pytań dotyczących oferowanych usług prosimy o wypełnienie formularza.

Zapytaj
zadzwoń

Chcesz prowadzić własny Punkt dystrybucyjny lub pracować z nami?

Sprawdź warunki współpracy i skontaktuj się z nami.

Więcej
napisz do nas

Formularz reklamacji.

Zgłoś problem z przesyłką. Wypełnij formularz, który ułatwi kontakt z nami i przyspieszy procedury związane ze złożoną reklamacją.

Wypełnij
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =