Aktualności

Aktualności

Speedmail największym operatorem alternatywnym

Speedmail jest największym operatorem alternatywnym w segmencie przesyłek reklamowych i listowych wchodzących w zakres usług powszechnych według raportu UKE za 2019 rok.
Z końcem maja Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował Raport o stanie rynku pocztowego za rok 2019 rok. Raport jest najbardziej rzetelnym odzwierciedleniem trendów rynkowych, ponieważ opiera się na danych ilościowych i finansowych pozyskanych bezpośrednio od firm zarejestrowanych w Rejestrze Operatorów Pocztowych. Każdy operator, który świadczył usługi pocztowe jest zobowiązany do złożenia sprawozdania. Dane prezentowane przez UKE donoszą się do poszczególnych segmentów rynku, a w ramach nich kliku kategorii usług.

Według prezentowanych danych najbardziej wzrósł segment przesyłek kurierskich - ilościowo o ponad 19%, przychody z tego segmentu rynku zaś o 11%
Z interesującym trendem mamy do czynienia w segmencie listowym. Wartość rynku przesyłek listowych wzrosła o 175 mln zł, do poziomu 3,77 mld zł. Potencjał rynku jest zatem duży, ale łączny wolumen listów spadł o 9,2% w stosunku do 2018 roku.

Pozytywnym trendem w segmencie listowym, jest wzrost ilości nadawanych adresowych przesyłek reklamowych, który wyniósł ponad 11%.
następny artykuł poprzedni artykuł
powrót
oddzwonimy

Zostaw nam
swój numer.
Oddzwonimy!

Wiadomość z numerem telefonu została wysłana.
Dziękujemy!
Nie udało się wysłać wiadomości. Spróbuj ponownie.
zadzwoń

Zadzwoń do nas! Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Zadzwoń
napisz do nas

Napisz do nas! Odpiszemy
bardzo szybko.

Napisz
oddzwonimy

Zapytaj o ofertę.

W przypadku zainteresowania współpracą lub pytań dotyczących oferowanych usług prosimy o wypełnienie formularza.

Zapytaj
zadzwoń

Chcesz prowadzić własny Punkt dystrybucyjny lub pracować z nami?

Sprawdź warunki współpracy i skontaktuj się z nami.

Więcej
napisz do nas

Formularz reklamacji.

Zgłoś problem z przesyłką. Wypełnij formularz, który ułatwi kontakt z nami i przyspieszy procedury związane ze złożoną reklamacją.

Wypełnij
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =