Aktualności

Zdjęcie Aktualności
Zdjęcie Aktualności

Aktualności

Bądź na bieżąco!

Poniżej publikujemy informacje z życia naszej firmy
oraz komunikaty.

Największy niezależny operator pocztowy został uhonorowany w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu, nagradzającego projekty logistyczne realizowane przez polskie przedsiębiorstwa. PTL doceniło spółkę Speedmail za projekt „Wprowadzenie śledzenia online doręczania listów”, dzięki któremu operator daje możliwość monitorowania każdego rodzaju nadanej przesyłki. Wyróżniony projekt został zaprezentowany przez prezesa spółki – Janusza Konopkę podczas gali Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS 2021.
Kolorowy nosek to charakterystyczny rekwizyt, przy pomocy którego Fundacja Dr Clown od ponad 20 lat prowadzi misję leczenia uśmiechem. Teraz we współpracy z operatorem pocztowym Speedmail, Fundacja „założyła” go wybranym miastom Polski. Wygenerowane przez system pocztowy obrazy przypominające twarz Doktora Clowna mają zachęcać do przekazywania 1 proc. podatku na rzecz Fundacji. Mamy na to czas do 30 kwietnia, kiedy kończy się okres składania deklaracji podatkowych.
W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem bezpieczeństwo sanitarne pracowników i klientów staje się bardzo istotne. Skala działalności Speedmail i miliony doręczanych miesięcznie listów, wymagają zastosowania szczególnej ostrożności. Dodatkowe środki bezpieczeństwa oraz procedury na czas pandemii stosowane są w firmie już od marca. Ze względu na skalę realizowanych doręczeń oraz rosnące od początku jesieni ryzyko zakażenia, jeszcze mocniej skupiliśmy się na kwestiach bezpieczeństwa sanitarnego.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 8 października  2020r. roku w Inowrocławiu prawdopodobnie w wyniku kradzieży czasowo utraconych zostało około 25 przesyłek listowych kierowanych na teren Inowrocławia. W związku z tym zdarzeniem postronne osoby mogły mieć dostęp do około 25 adresów umieszczonych na przesyłkach. Przesyłki zostały odzyskane przez Speedmail Sp. z o.o., a następnie dostarczone do adresatów. 
Speedmail jest największym operatorem alternatywnym w segmencie przesyłek reklamowych i listowych wchodzących w zakres usług powszechnych według raportu UKE za 2019 rok.
Informujemy, że w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 jako operator pocztowy podjęliśmy szereg działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom, współpracownikom, klientom i wszystkim odbiorcom doręczanych przez nasze służby przesyłek.
16-03-2020

Zmiany w obsłudze

Informujemy, że w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego z dniem dzisiejszym wprowadzone zostają następujące ograniczenia w zakresie realizacji usług pocztowych:

  • Zawieszone zostaje przyjmowanie przesyłek zagranicznych
  • Skrócony zostaje czas otwarcia punktów dystrybucyjnych – informacja o godzinach otwarcia umieszczona będzie każdorazowo na drukach awizo wraz z kontaktowym numerem telefonu do danej placówki
  • Punkty awizacyjne zlokalizowane w centrach handlowych będą wyłączone z obsługi
Zgodnie z wymogami unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), uprzejmie informujemy, że w dniu 17 stycznia 2020 roku nastąpiła kradzież kartonów z przesyłkami podczas procesu logistycznego w miejscowości Sanok.
oddzwonimy ikona

Zostaw nam
swój numer.
Oddzwonimy!

Wiadomość z numerem telefonu została wysłana.
Dziękujemy!
Nie udało się wysłać wiadomości. Spróbuj ponownie.
zadzwoń ikona

Zadzwoń do nas! Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Zadzwoń
napisz do nas ikona

Napisz do nas! Odpiszemy
bardzo szybko.

Napisz
oddzwonimy

Zapytaj o ofertę.

W przypadku zainteresowania współpracą lub pytań dotyczących oferowanych usług prosimy o wypełnienie formularza.

Zapytaj
zadzwoń

Chcesz prowadzić własny Punkt dystrybucyjny lub pracować z nami?

Sprawdź warunki współpracy i skontaktuj się z nami.

Więcej
napisz do nas

Formularz reklamacji.

Zgłoś problem z przesyłką. Wypełnij formularz, który ułatwi kontakt z nami i przyspieszy procedury związane ze złożoną reklamacją.

Wypełnij